İnternetin mi kısıtlandı ?

tarafından
90
İnternetin mi kısıtlandı ?

 

Merhaba arkadaşlar , bugün normalde snapchat alternatifi casper in makalesini yazacaktım fakat ülkede gelişen olaylardan sonra böyle bir makale yazma gereğinde bulundum.Dün gece Türkiyede genel olarak sosyal medya sitelerine erişim engeli geldi ve halada devam ediyor gibi gözüküyor bazı arkadaşlarımız facebook ve whatsapp a erişmekte sorun yaşıyor onlar için can  kurtaran niteliğinde uygulamalar vereceğim.

1-Tweakware : Android platformunda kullanılan vpn uygulaması. şimdi size burda vpn in anlamını uzunca teknik detaylara dayanarak yazmak istemiyorum en kısa yoldan vpn ler sizi olduğunuzdan farklı bir konumda gösterir ve yasaklı olan sitelere erişiminizi sağlar. Tweakware i indirmek için aşağıya buton koyacağım.

screenshot_2016-11-04-23-51-46

2-Psiphon 3 : Windows üzerinde kullanılan vpn uygulaması. Aslında psiphon un android platformunda uygulaması var ancak son gelen güncellemelerden sonra uygulamayı iyice bozdular o yüzden psiphon un editlenmiş olan Tweakware paylacaşacağım.

psiphon

Her iki uygulamayı da kullanmak oldukça basit.Bu arada whatsapp+ için oldukça bekleyen varmış casper için de aynı şekilde bekleyen olacak diye düşünüyorum neyse iyi günler.

Psiphon3 (PC İÇİN)

buton32208

Tweakware

(Arkadaşlar ufak bir sorun varmış linkte yeniledim kusura bakmayın)

buton32208